Typ nabídky

Minimální mzda

Produktový inženýr

referenční číslo: 6CEE5DEA | aktuálnost: 23.02.2017

Continental Automotive Czech Republic s.r.o.

Závod Continental Automotive Czech Republic s.r.o. Trutnov se ve svých výrobních divizích zabývá výrobou dieselových a benzínových systémů, ventilů pro recirkulaci výfukových plynů a elektromechanických akčních členů.

Staňte se i Vy členem našeho týmu

Náplň práce

  • Zodpovědnost za technickou dokumentaci produktu
  • Koordinace změnového řízení v rámci sériové výroby
  • Spolupráce při zavádění nových projektů ve výrobě
  • Řešení konstrukce celého produktu nebo jeho částí
  • Testování produktu nebo jeho částí
  • Výpočty tolerancí, geometrické tolerance
  • Six sigma, D-FMEA
  • Práce v systému SAP
  • Komunikace s jinými odděleními, spolupráce na řešení problémů

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání technického zaměření
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost práce s programy ProEngineer nebo podobnými
  • Zkušenost na podobné pozici min. 1 rok
  • Analytické myšlení, strukturovaný přístup k řešení problém

Nabízíme

  • Možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu
  • Zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • Rozvoj, stabilitu a jistotu
  • Moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
  • Motivující systém odměňování a benefitů
  • Vzdělávací program a program rozvoje jazykových znalostí
  • Pružná pracovní doba

Místo pracoviště: Trutnov

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita