Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Teamleader ve výrobě

referenční číslo: 8425 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte zkušenosti s vedením zaměstnanců ve výrobě? Chcete pracovat v dynamické mezinárodní společnosti, která se chová šetrně k životnímu prostředí? Máte zájem se nadále rozvíjet a nestagnovat ve svojí kariéře?

Pak hledáme právě Vás

Mezinárodní výrobní společnost v Plzeňském kraji hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici

TEAMLEADER ve VÝROBĚ (23- 28 .000,- Kč)

Náplň práce

  • Řízení pracovníků na směně
  • Zodpovědnost za kvalitu vyráběných dílů
  • Zlepšování procesů výroby
  • Zodpovědnost za dodržování postupů ve výrobě
  • Reportování nadřízenému
  • Zaučení nových podřízených

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání
  • Zkušenost s vedením lidí ve výrobě alespoň 2 roky
  • Komunikační schopnosti
  • Technické myšlení
  • MS Excel - uživatelská znalost
  • Znalost AJ výhodou

Nabízíme:

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dojíždění
  • Pravidelný růst mezd a půlroční bonusy
  • Možnost kariérního růstu a jazykové kurzy
  • Závodní stravování
  • Další nadstandardní benefity
  • Místo výkonu práce: Plzeňsko

Mzda: 23 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha