Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

BN a kolektiv s.r.o.

Odborní asistenti v administrativě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11279130707 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Práce z domu, případně pronajatá kancelář Kounicova 3, Brno 602 00, u zákazníků v jejich organizaci v rámci ČR, SR.

Náplň práce:
- Zpracování zápisů z řešitelských porad u zákazníků, zpracování dat z průzkumů spokojenosti,
motivace a dalších, možnost zapojit se aktivně do průzkumů
- Pomoc při tvorbě výstupů pro zákazníky ve formátu PowerPoint, Excel a Word
- Účast na firemních jednáních a jednáních se zákazníky, tvorba zápisů z těchto jednání
- Účast na odborných a zákaznických konferencích a pořizování zápisů z těchto akcí

Požadujeme:
- Časovou flexibilitu a příjemné vystupování, na věku nezáleží, důležitá je ochota a chuť do práce
- Základní znalosti PPT, Excel, Word, rychlé psaní na PC podmínkou, psaní všemi deseti výhodou
- SŠ, VŠ ekonomického zaměření výhodou, nikoliv podmínkou

Finanční odměna:
Dle množství vykonané práce, možnost jako přivýdělek k ÚP 3 000 až 4 000 Kč měsíčně, v případě oboustranné spokojenosti možnost navázání dlouhodobější spolupráce a vyšší odměny.
V případě zájmu, zasílejte prosím CV s fotografií a krátkým textem na emailovou adresu: navratil@bnakolektiv.cz. Více informací o firmě naleznete na: www.bnakolektiv.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 3 000 - 4 950 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha