Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vstřikování plastů – technolog

referenční číslo: 11890 | aktuálnost: 21. 10. 2016

Vyznáte se ve výrobních technologiích pro vstřikování plastů? Ovládáte anglický, nebo německý jazyk na komunikativní úrovni? Chcete se podílet na zavádění nových technologií a spojit svojí další kariéru s mezinárodní výrobní společností?
Zašlete nám Váš životopis.
Mezinárodní společnost, působící v automotive, v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ – TECHNOLOG.

Náplň práce

  • Optimalizace technických postupů ve výrobě
  • Spolupráce při návrhu nových technologií
  • Vzorkování a testování výrobků
  • Kontrola výrobních procesů
  • Komunikace se zahraničním vedením společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Komunikativní znalost anglického/německého jazyka
  • Zkušenosti s technologiemi vstřikování plastů
  • Znalosti výrobních postupů
  • Samostatnost a technické myšlení

Nabízíme:

  • Zázemí perspektivní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy
  • Výkonnostní odměny
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha