Typ nabídky

Minimální mzda

Mechanik mobilního pneuservisu

referenční číslo: 6C61FE6F | aktuálnost: 21.02.2017

TASY s.r.o.

TASY s.r.o. hledá :
Pracovníka mobilního pneuservisu

Náplň práce

Pracovník mobilního pneuservisu.
Přezouvání a opravy nákladních pneu přímo u zákazníka za pomoci mobilního pneuservisu, práce v provozu pneuservis- autoservis .

Požadujeme

- manuální zručnost
(možno i absolvent)
- zkušenost z provozu pneuservis výhodou (není podmínkou ), zaškolíme
- ŘP sk. „B,C“
- ochota držet pohotovost na telefonu,časová flexibilita
Vyučen v oboru automechanik - výhodou není podmínkou.

Nabízíme

Práce v zavedené firmě.
příjemné pracovní prostředí
dobré finanční ohodnocení závislé na výkonu
stravenky
V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu: uchytilova@tasy.cz

Mzda: 25 000 Kč

Místo pracoviště: Brno-Slatina

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity