Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista logistiky s NJ a AJ – i pro absolventy

referenční číslo: 11535 | aktuálnost: 24. 11. 2016

Rádi byste se rozvíjeli v oblasti mezinárodní pozemní přepravy? Hovoříte plynule německy a domluvíte se i anglicky?

Pak je tato pozice určena právě Vám

Pro Shared Service Centrum hledáme specialisty, kteří by rozšířili tým logistiky na pozici:

SPECIALISTA LOGISTIKY s NJ a AJ – i pro ABSOLVENTY (až 30.000,- Kč)

Náplň práce

  • denní komunikace s dopravci na mezinárodní úrovni
  • vyhledávání nejvhodnějších přepravců (z hlediska ceny i spolehlivosti)
  • zpracování veškerých potřebných dokumentů k přepravě
  • komunikace s jednotlivými odděleními společnosti (zejména logistiky, nákupu, obchodu)
  • vkládání veškerých potřebných údajů do interního systému

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • perfektní znalost německého jazyku (slovem i písmem)
  • středně pokročilou znalost anglického jazyku
  • uživatelskou znalost MS Excel
  • samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost

Nabízíme:

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • možnost práce i na home office
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • sick days
  • mateřskou školku
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • pracoviště: Praha 5

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha