Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

KEY account manager s italštinou

referenční číslo: 12449 | aktuálnost: 13. 11. 2016

Jste schopný člověk se silnými organizačními a vyjednávacími dovednostmi, který chce působit na samostatné pozici a zastřešovat hladké fungování všech služeb pro významného zákazníka?

Hovoříte plynule italským jazykem a domluvíte se zároveň anglickým jazykem?

Neváhejte a zašlete nám své CV ještě dnes

Mezinárodní společnost se silným postavením na trhu hledá kolegu na pozici:

KEY ACCOUNT MANAGER s italštinou

Náplň práce

  • Identifikace a koordinace všech služeb směrem k zákazníkovi
  • Zodpovědnost za zajištění potřeb zákazníka
  • Udržování a rozvoj dlouhodobých vztahů se zákazníkem
  • Podpora při propagaci nového výrobku
  • Zajištění hladkého průběhu a koordinace celého týmu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici (ideálně se znalostmi z channel managementu)
  • Italský jazyk – výbornou znalost, anglický jazyk - komunikativní znalost
  • Silnou osobnost s obchodními a vyjednávacími dovednostmi a pozitivním myšlením
  • Výborné komunikační dovednosti

Nabízíme:

  • Zajímavé a motivující mzdové ohodnocení
  • Příležitost k růstu v mezinárodní společnosti
  • Občasné služební cesty
  • Pozitivní firemní kulturu, moderní a přátelské pracovní prostředí
  • Pružnou pracovní dobu, mobilní telefon, notebook a jiné benefity
  • Místo výkonu práce: Plzeňský kraj

Mzda: 45 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha