Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

LDT Panorama CZ a. s.

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11526120740 | aktuálnost: 23. 11. 2016

Kontakt: předem telefonicky, e-mailem zaslat životopis na: michelova@jeandecarro.com nebo s životopisem na adrese zaměstnavatele.
Samostatnost, znalost práce na PC, spolehlivost, flexibilitu, praxe na obdobné pracovní pozici výhodou (práce s rezervačním systémem - přijímání, ubytování a odbavování hotelových hostů - prodej wellness služeb, poskytování informací hotelovým hostům o kulturním vyžití v K. Varech).
Pracovní doba: 7.00 - 19.00 hod.
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí - vánoční odměny, po 6 měsících zaměstnání možnost využití Wellness provozu 2x za rok, po 1 roce zaměstnání příspěvek na penzijní pojištění, životní pojištění nebo příspěvek na dovolenou, příspěvek na stravu/stravenky, možnost zvýhodněného ubytování.
Životopis zasílat na adresu: michelova@jeandecarro.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 - 16 500 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail