Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer logistického centra - východní evropa

referenční číslo: 12995 | aktuálnost: 12. 1. 2017

Jste profesionálem v oblasti logistiky či spedice? Chcete se podílet na rozvoji jedné z nejlepších společností v oboru?

Tak neváhejte využít příležitosti a čtěte dále

MANAŽER LOGISTICKÉHO CENTRA - VÝCHODNÍ EVROPA

Náplň práce

  • vedení logistického centra
  • odpovědnost za spokojenost zákazníků
  • analyzování a zlepšování procesů
  • hlídání a optimalizace nákladů
  • podílení se na budování týmu
  • reporting vedení, cestování na centrálu

Požadujeme:

  • ideálně 10 let praxe v logistice či spedici
  • manažerskou zkušenost s vedením a motivováním lidí i s jejich náborem
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost procesů v logistice
  • řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat
  • dynamiku a entusiasmus
  • životopisy v anglickém jazyce

Nabízíme:

  • skvělou příležitost na manažerské pozici spojenou se spoustou profesních výzev
  • férové mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • mobilní telefon, notebook
  • slevu na firemní služby
  • akce pro zaměstnance
  • cafeterii
  • místo výkonu práce: Brno (cestování v rámci Evropy)

Mzda: 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika, Management

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha