Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr ve výrobě rozvaděčů VN (kód_KB)

referenční číslo: 6C2EAE64 | aktuálnost: 21.02.2017

ABB s.r.o.

Do společnosti ABB, přední světové firmy působící v oblasti technologií pro automatizaci a energetiku, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mistr výroby rozváděčů VN.

Náplň práce

• Koordinace montážního týmu (rozdělení práce, svěřených pomůcek a materiálu)
• Odpovědnost za plnění montážních norem a kontrola kvality montážní práce
• Kontrola zakázky před předáním zkušebně a před expedicí
• Zajištění a kontrola bezpečnosti práce a pracovního řádu
• Hospodaření a kontrola časového fondu pracovníků v týmu
• Údržba dat v databázích a v SAPu

Požadujeme

• SOU/SOŠ – v oblasti elektro nebo strojní
• Zkušenost s vedením a řízením pracovního kolektivu alespoň 2 roky
• Vysoké pracovní nasazení
• Odpovědnost, komunikativnost, stresovou odolnost a časovou flexibilitu
• Uživatelské ovládání MS Excel, MS Word (SAP výhodou)

Nabízíme

• Zázemí silné mezinárodní společnosti, otevřenou firemní kulturu podporující růst
talentů, vzdělávací a rozvojové kurzy
• Přátelské pracovní prostředí a podmínky
• Dobrou dostupnost veřejnou dopravou, možnost parkování na firemním parkovišti
• Stabilní a pravidelný příjem
• Práce v jednosměnném provozu
• Firemní benefity - 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování ve firemní jídelně

Pokud Vás do 21 dnů nebudeme kontaktovat, dali jsme ve výběrovém řízení přednost vhodnějšímu kandidátovi.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity