Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ANTOLIN LIBAN, s.r.o.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10962330744 | aktuálnost: 4. 11. 2016

Náplň práce:
• Provádí nakládku i vykládku prázdných obalů včetně kontroly počtu obalů dle dodacího listu
• Kontroluje fyzický stav obalů, označení obalu včetně uvolnění do materiálu výroby
• Naváží materiál do výroby, zásobuje a doplňuje materiál na montážní pracoviště
• Vytřiďuje poškozené a špinavé obaly
• Nahlašuje škody vzniklé při manipulaci a transportu přímému nadřízenému
• Udržuje pořádek v přidělených prostorech
• Přichází s novými nápady na zlepšení pracovního procesu a prostředí, vyhledává úspory, aktivně se podílí na týmových pohovorech a workshopech.
• Pečuje řádně o příslušnou techniku, provádí předepsané úkoly (kontrolní mechanismy apod.) včetně náležitých záznamů a případné nedostatky, poruchy či abnormality bez prodlení hlásí svému nadřízenému, případně jinému odpovědnému pracovníkovi
• Provádí inventarizace zásob a výrobků dle požadavku a pokynů nadřízeného pracovníka
• Provádí případné systémové kroky (čtečka čárových kódů apod.) k zapříjmování materiálu, nebo jeho výdeje do spotřeby
• Třídí a uskladňuje prázdné obaly dle typu a dodavatele

Požadujeme:
• Ochotu učit se, schopnost týmové spolupráce
• Papíry na VZV nejsou podmínkou

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 17 000 - 21 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

ANTOLIN LIBAN, s.r.o., Sabrina Kiesewetterová, HR Specialist, Sabrina.kiesewetterova@grupoantolin.com, +420 778 722 513