Typ nabídky

Minimální mzda

Praktický lékař

referenční číslo: 6BEEF603 | aktuálnost: 06.02.2017

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, nestátní víceoborové zdravotnické zařízení, které poskytuje péči v těchto oborech: praktické lékařství, interna, diabetologie, dermatovenerologie, gynekologie, hledáme vhodné kandidáty na pozici Praktický lékař.

Náplň práce:
• Práce praktického lékaře v soukromé ordinaci (preventivní prohlídky, vyšetření, očkování, konzultace s pacienty, aj.)
• Obstarávání cca 1800 jednicových pacientů

Požadujeme:
• VŠ vzdělání v oboru zdravotnictví
• Atestaci
• Samostatně pracujícího praktického lékaře
• Základní znalost práce s počítačem (znalost programu PC DOKTOR výhodou)

Nabízíme:
• Odpovídající finanční ohodnocení (min. 50 – 55 000 Kč)
• Práce na směny: ranní (7-13), odpolední (13-18) - každý 2. pátek volný
• Stravenky
• Týden dovolené navíc
• V budoucnu možnost odkupu praxe
• Možnost ubytování
• Klidné prostředí
• Místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: lékař

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské