Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Technistone, a.s.

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10931210719 | aktuálnost: 20. 8. 2016

Jsme dlouholetým českým výrobcem tvrzeného kamene, co obchoduje s více než 75 zeměmi světa. Pro svou centrálu v Hradci Králové hledáme kandidáta/-ku:
MISTR/-OVÁ ÚDRŽBY
- PP na dobu určitou 6 měsíců, poté na neurčitou; jednosměnný provoz; nástup co nejdříve
- Náplň práce: vedení kolektivu údržby - 20 zaměstnanců; řízení pracovníků údržby, rozdělování úkolů a kontrola jejich plnění; řízení prováděných oprav, plánování preventivní údržby; administrativní činnosti spojené s prací; plánování práce strojní a elektro údržby ve spolupráci s technology údržby; práce s technickou dokumentací
- Vaším výsledkem bude fungující dobře zorganizovaný úsek údržby, kde všichni dělají dobře svou práci a baví je to.
- Požadujeme: SŠ vzdělání, obor strojní/elektro, popřípadě jiný příbuzný obor; min. 5 let praxe v údržbě ve výrobní firmě (praktická zkušenost s hydraulikou, pneumatikou, elektro); samostatnost, důslednost; smysl pro týmovou práci a komunikativnost; flexibilita (časová i dopravní - v případě větší poruchy nutnost vlastní dopravy na nepřetržitý provoz); orientace na výsledek a kvalitu odvedené práce; dobrý zdravotní stav
- Nabízíme: zázemí stabilní dynamicky se rozvíjející firmy s kvalitním produktem; práci v neformálním, přátelském kolektivu; plat, který odráží množství, kvalitu Vaší práce a Váš přístup; benefity ve formě stravenek á 70 Kč, čerpání firemních benefitů, příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 300 Kč/měsíčně, možnost firemní výuky AJ a dalšího vzdělávání
- V případě zájmu prosím posílejte své životopisy na e-mail: kubicova@technistone.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha