Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Úřad práce České republiky

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11103380772 | aktuálnost: 14. 7. 2016

Místo výkonu práce: Mírové nám. 3097/37, Ústí nad Labem.
Pracovník zajišťuje a zodpovídá za přidělenou oblast realizace dílčí aktivity (zahraniční stáže) projektu "Iniciativa podpory zaměstnanosti mládeže pro region NUTS 2 Severozápad v Ústeckém kraji". Aktivita je zaměřena především na Německý pracovní trh.
Pracovník disponující jazykovou vybaveností, poskytuje informace z oblasti pracovního práva, zákonného pojištění, pracovních a životních podmínek, uznávání kvalifikace v zahraničí apod.
Pracovník intenzivně spolupracuje na výběru účastníků do programu Stáže do zahraničí, který realizuje následujícím způsobem (získání informací o požadavcích na volná pracovní místa v zahraničí od zahraničních EURES poradců, případně jiných pověřených osob na úřadech práce v partnerských zemích, výběr vhodných účastníků).
Vede vybraného účastníka během celé doby jeho účasti v projektu tj. jak v době přípravy (včetně jazykové), tak v době vlastní realizace stáže (např. doprovod při vstupním pohovoru, telefonické konzultace apod.).
Pracovník poskytuje poradenské činnosti skupinového nebo individuálního charakteru.
Poskytuje účastníkům intenzivní jazykovou přípravu (zejména v německém jazyce) včetně jejího technického zajištění (příprava učeben, zajištění učebních pomůcek, pravidelné hodnocení atd.).
Nedílnou součástí jazykové přípravy je i zpracování životopisů v cizím jazyce a nácvik sebeprezentace.
Pracovník odpovídá za vedení projektové dokumentace vztahující se k práci jednotlivých účastníků v projektových aktivitách.
Zajišťuje administraci a vyplácení přímé podpory účastníkům. Zabezpečuje přenos informací mezi zapojenými subjekty.
O výsledcích práce s účastníky zpracovává v dané struktuře pravidelné reporty
Zájemci mohou zasílat své životopisy na uvedený e-mail.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 17 870 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail