Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník - tepelná řešení komerčních staveb

referenční číslo: S001/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro našeho klienta, společnost dodávající tepelná řešení komerčních staveb, hledáme vhodného/vhodnou kandidáta/kandidátku na pozici:
OBCHODNÍK - tepelná řešení komerčních staveb
Na této pozici budete především:
- jednat s novými a stávajícími zákazníky v regionu jižních Čech, Vysočiny a okolí
- hledat nejvhodnější řešení vytápění komerčních prostor
- jednat s investory, montážními formami, koncovými uživateli
- konzultovat řešení s projektanty
- mapovat oblast trhu a konkurence

Požadujeme

Požadujeme od vás:
- SŠ/VŠ nejlépe technického zaměření
- zkušenost na obchodní pozici nutností
- orientaci v projektové dokumentaci
- proaktivitu a spolupráci

Nabízíme

Za to Vám nabízíme:
- práci na HPP
- zaučení, zaškolení a podporu jednotlivých oddělení
- zázemí stabilní společnosti
- pracovní režim Home Office
- služební vůz, notebook, mobil
- vstřícné pracovní prostředí a tvůrčí atmosféru

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita