Typ nabídky

Minimální mzda

Referent/ka obchodu Praha

referenční číslo: 6BAAD9D9 | aktuálnost: 04.11.2016

D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR

Náplň práce

Člen pojišťovací skupiny ERGO Versicherungsgruppe a dceřiná společnost největšího evropského specialisty na pojištění právní ochrany, hledá vhodného kandidáta/tku na danou pozici.

D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR

Jsme jedinou specializovanou pojišťovnou svého druhu v České republice. Na trhu působíme již od roku 1995 a nabízíme výjimečnou službu - právní ochranu. Našim klientům pomáháme v nepříjemných životních situacích a přinášíme pocit jistoty do každodenního života.

Vaší náplní práce bude:

• Komunikace s klienty
• Servis obchodním zástupcům
• Administrativní a technické zajištění chodu expozitury
• Spolupráce s nadřízeným - regionálním manažerem
• Vedení potřebné agendy

Očekáváme od Vás:

• SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
• Velmi dobrá znalost práce s PC (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook)
• Praxe v obchodní sféře min. 3 roky, v pojišťovnictví výhodou
• Organizační a výborné komunikační schopnosti
• Zodpovědnost, samostatnost, profesionalitu
• Vysoké pracovní nasazení, orientaci na výsledek
• Týmového ducha
• Svědomitost a pečlivost
• Ochotu se dále vzdělávat
• Čistý výpis z rejstříku trestů

Jsme připraveni Vám nabídnout:

• Uplatnění v prosperující a stabilní společnosti, která je jedničkou na trhu ve svém oboru
• Zodpovědnou a zajímavou práci s možností seberealizace
• Systém vzdělávání a možnost profesního růstu
• Zaměstnanecké benefity a motivační programy, prémie závislé na výsledcích společnosti
• Moderní pracovní prostředí v atraktivní lokalitě Prahy
• Zaměstnanecké benefity: prémie, dovolená navíc, Sick days, firemní akce, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, Multisport, Flexi Passy, vzdělávací kurzy, sleva na firemní služby, a další benefity

Proč si máme vybrat právě Vás?

Milé kandidátky,
pomozte nám vybrat tu pravou z Vás.
Hledáme referentku s příjemným vystupováním, která bude mít svoji práci ráda, bude pečlivá a bude výbornou oporou regionální manažerky i obchodníků.
Váš motivační dopis může pomoci při našem prvotním výběru.

Těšíme se na Vaše reakce

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita