Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Systémový administrátor

referenční číslo: 12166 | aktuálnost: 12. 9. 2016

Hledáš profesní uplatnění jako systémový administrátor? Máš praktické znalosti skriptovacích jazyků? Chceš být součástí zajímavých R&D projektů a spolupracovat i s vývojovými centry v zahraničí?

Pak je tahle nabídka tou pravou šancí pro tebe.

SYSTÉMOVÝ ADMINISTRÁTOR

Náplň práce

Náplň práce:

  • Správa infrastruktury buildů a jejich procesů
  • Administrace serverů Jenkins/Hudson
  • Support pro developery při problémových situacích
  • Správa úložišť zdrojových kódů
  • Komunikace na mezinárodní bázi

Požadujeme:

  • Praktické znalosti skriptovacích jazyků (Bash, Python, Perl, AutoIt, aj.)
  • Znalost systémů Linux a Windows (minimálně na uživatelské úrovni)
  • Samostatné a analytické myšlení
  • Schopnost komunikace se zákazníky i dalšími kolegy
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • Účast na zajímavých R&D projektech
  • Rozvojové programy (expertní, manažerské)
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci s unikátními technologiemi
  • 5 týdnů dovolené + podnikové volno
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Prostory pro relax a zábavu
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost home office

Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha