Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Kontrolor kvality svařování

referenční číslo: 11159 | aktuálnost: 1. 11. 2016

Jste zodpovědný a precizní? Umíte číst z výkresové dokumentace? Baví Vás práce v oblasti kvality a ovládáte kontrolu kvality svarů a svařovaných konstrukcí? Chcete pracovat jako KONTROLOR KVALITY SVAŘOVÁNÍ v Praze?

Pak hledáme právě Vás

Mezinárodní společnost působící ve strojírenství, která se dynamicky rozvíjí, hledá vhodné kandidáty na pozici:

KONTROLOR KVALITY SVAŘOVÁNÍ (30-45000,- Kč)

Náplň práce

  • Kontrola kvality ve strojírenské výrobě
  • Provádění kontrol ultrazvukem
  • Dohlížení a dodržování nařízené jakosti
  • Zpracování zprávy o výsledcích měření
  • Výstupní kontrola jakosti produktů

Požadujeme:

  • Minimálně vyučen v technickém směru
  • min. 1 rok praxe v kvalitě, ideálně ve strojírenství
  • Zkušenosti s kontroly kvality
  • Dobrá znalost čtení technických výkresů
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příspěvek na dojíždění nebo ubytování
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost nástupu ihned
  • Místo výkonu práce: Praha

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha