Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Gaudlitz Precision s.r.o.

Specialisté v oblasti organizace a řízení práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11425400790 | aktuálnost: 19. 10. 2016

Požadujeme:
- VŠ technického nebo ekonomického směru
- výbornou znalost anglického nebo německého jazyka
- znalosti nástrojů projektového řízení, MS Office, Internet Explorer, znalost 3D dat
- orientaci ve výkresové dokumentaci
- všeobecný ekonomický přehled
- přirozenou autoritu, efektivní a přesvědčivý ústní a písemný projev
- řidičské oprávnění skupiny B
- 3 roky praxe v projektovém řízení v automotive
Pracovní náplň:
- vedení nových projektů a jejich organizační řízení v mezinárodním prostředí
- koordinace projektů od počáteční fáze až po zavedení do sériové výroby
- příprava podkladů pro kalkulaci a cenovou nabídku
- průběžná kontrola a aktualizace termínových plánů
- koordinace transferu výroby ze zahraničí
- komunikace se zákazníky, dodavateli technických zařízení a pracovníky v rámci organizace
- účast na zahraničních služebních cestách
Nabízíme:
- dobré platové podmínky a firemní benefity
- perspektivní práce v rozvíjející se zahraniční společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- pracovní doba 7:30-16:00 hod. - možnost úpravy po dohodě

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 55 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Personalistika, HR

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Gaudlitz Precision s.r.o., Renata Hronová, renata.hronova@gaudlitz.cz, +420 602 696 577