Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kamýk Daunen s.r.o.

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10133630741 | aktuálnost: 3. 9. 2016

Pozice: Elektrkáři, mechanici, údržbáři
Požadavky
- střední vzdělání s výučním listem v technického zaměření (elektronika, elektrotechnika, strojírenství, automatizace, mechanik opravář, opravář strojů) nebo obdobného technického zaměření
Osobnostní předpoklady:
-přesnost, pečlivost, flexibilita, kreativní přístup, týmový hráč, proaktivní přístup a schopnost efektivně řešit problémy, schopnost pozitivně přijímat změny
Odborné znalosti:
- strojírenství, elektrotechnika, elektronika, zkušenosti s automatizovanými linkami, hydraulickými a pneumatickými zařízeními, se servisem a údržbou strojních zařízení ve výrobě a s nástroji, PLC systémy (výhodou), schopnost orientace v technické dokumentaci strojů, přístrojů a zařízení, svářečský průkaz (balená elektroda, CO2, autogen apod.) výhodou
Náplň práce:
- provádění preventivní údržby, montáže, servisu, pravidelných preventivních prohlídek a oprav technických, strojních a výrobních zařízení z cílem zajistit bezporuchový chod těchto zařízení,
- zpráva a evidence písemného záznamu k preventivním prohlídkám a servisním kontrolám,
- kontrola a provádění funkčních zkoušek strojů, zařízení a výrobních linek,
- zajišťování/realizace náhlých oprav při poruchách tech. zařízení, strojů, nástrojů,
- analýza poruch,
- prezentace důvodů poruch, nápravných a preventivních opatření k jejich zamezení do budoucna směrem k nadřízenému,
- volba efektivního postupu práce, účinných nástrojů, pomůcek a odpovídajících náhradních dílů k opravám,
- orientace v technické dokumentaci jednotlivých zařízení, atd.
Zaměstnanecké výhody. zaměstnanecké slevy, dotované podnikové stravování a nápoje, firemní akce a bonusy.
Kontakt:Bendová Sonja Bc., tel.: 778476511, e-mail: sbendova@kamykdaunen.cz
Místo výkonu práce: Kamýk nad Vltavou č.p. 179

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 13 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha