Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Produktový technolog

referenční číslo: 10821 | aktuálnost: 15. 10. 2016

Jste vysokoškolsky vzdělán v oblasti elektra, případně strojírenství? Máte zkušenosti s řízením projektů, zaváděním nových technologií do výroby a v CAD konstrukci? Jste flexibilní, komunikativní osobnost, která je schopná samostatně řešit zadané úkoly a chcete se stát součástí mezinárodní výrobní společnosti, působící v Královéhradeckém kraji?
Zašlete nám Váš životopis.
Mezinárodní společnost působící v elektrotechnickém průmyslu, hledá do svých řad kandidáty na pozici PRODUKTOVÉHO TECHNOLOGA.

Náplň práce

  • Zavádění nových produktů a technologií do výroby
  • Řízení projektů
  • Úzká spolupráce s vývojovým oddělením
  • Optimalizace zařízení a procesů
  • Práce s výkresovou dokumentací

Požadujeme:

  • VŠ elektro, případně strojírenského směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni – denní využití
  • Zkušenosti s řízením projektů ve výrobní společnosti
  • Znalost CAD programů – Pro/Engineer – výhodou
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi
  • Roční bonusy
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha