Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Farní charita Beroun

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10524070776 | aktuálnost: 13. 9. 2016

PEČOVATEL/KA - místo výkonu: Beroun, náplň práce: péče o uživatele domova se zvláštním režimem, trávení času ve společnosti klienta (vzájemná komunikace, procházky apod.), realizace aktivizačních programů, požadavky: zodpovědný přístup, pečlivost a trpělivost, samostatnost a spolehlivost, komunikační dovednosti, schopnost týmové práce, akreditovaný kurz "Pracovník v sociálních službách" výhodou, trestní bezúhonnost, praxe v oboru vítána, zdravotní stav odpovídající povaze náplně (přímá péče o nemocné), nabízíme: zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci, možnost dalšího osobního i profesního rozvoje, pracovní pozice, bližší info na tel. 725 923 181

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 75 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail