Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Asistent/KA obchodu

referenční číslo: 12435 | aktuálnost: 9. 9. 2016

Mluvíte německy i anglicky a chcete oba jazyka aktivně využívat? Máte zkušenosti s administrativou a rádi komunikujete? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes
Přední evropský výrobce regálových systémů hledá do svého týmu nového zaměstnance na pozici:
ASISTENT/KA OBCHODU (22-25.000,- Kč)

Náplň práce

  • Zpracování objednávek od a do Z
  • Denní komunikace se zákazníky v německém jazyce
  • Vystavování faktur a kontrola správnosti údajů
  • Řešení reklamací
  • Vymáhání pohledávek

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Min. 1 rok praxe na obchodním nebo nákupním oddělení
  • Pokročilou znalost německého a anglického jazyka
  • Orientaci v technických výkresech
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Flexibilní začátek pracovní doby
  • Místo výkonu práce: Okres Blansko

Mzda: 22 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha