Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem

Všeobecné sestry s osvědčením

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10704310744 | aktuálnost: 8. 7. 2016

Požadavky: dosažení 18 let věku, svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, 3 roky praxe v zařízení sociálních služeb nebo zdravotnictví.
Znalosti: zákony č. 108/2006 Sb., 101/2000 Sb., 258/2000 Sb., vyhlášek č. 505/2006 Sb., 134/1998 Sb., 137/2004 Sb., 385/2006 Sb., znalost práce na PC - MS Office, orientace v programu Cygnus, vytváření interních dokumentů, ochota se vzdělávat.
Výborné organizační a komunikační schopnosti, odolnost proti zátěži, samostatnost, týmová spolupráce, svědomitost, trpělivost, empatie.
Náplň práce: individuální péče o uživatele, zprostředkování lékařské péče a vedení ošetřovatelské dokumentace, vedení evidence výkonů pro úhradu od ZP, plánování a hodnocení ošetřovatelské péče a sociální služby, vedení ošetřovatelských a individuálních plánů, aktivizace uživatelů.
Plat: 10. platová třída, po zkušební době osobní ohodnocení, příspěvky z FKSP, závodní stravování, mimořádné odměny, příplatky dle zákoníku práce. Nástup dle dohody.
Přihlášky elektronicky nebo poštou. Náležitosti přihlášky: jméno, příjmení a titul zájemce, datum a místo narození, st. příslušnost, trvalý pobyt, číslo občanského průkazu, telefon, e-mail, datum a podpis zájemce.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 18 970 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha