Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

BOKI Industries a.s.

Obchodní referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11243430730 | aktuálnost: 11. 8. 2016

První kontakt: telefonicky Po - Pá od 8:00-18:00 hod. mobl. 778 760 932
e-mailem: zuzana.kavanova@bokigroup.eu

Jsme dynamicky se rozvíjející, česká exportní firma s českým vlastníkem. Naším zaměřením je oblast strojírenství, konkrétně zpracování plechu na zakázku a tepelná technika. Mezi naše zákazníky patří nadnárodní společnosti včetně výrobců z oblasti kolejových vozidel. Víme, že úspěch firmy závisí na našich zaměstnancích. Chcete vědět více? Podívejte se na naše stránky www.bokigroup.eu! Jak se vám líbí video na záložce "Naše firma"? Stačí jen kliknout….

Co vás čeká
budete pracovat v Brně a občas cestovat
na starost budete mít konkrétní klienty v dané oblasti
sami si budete řídit od začátku do konce celý obchodní případ (nabídka, objednávka, vyřízení reklamací atd.)
pokud bude mít klient nějaký technický speciální požadavek, budete to řešit s naším odborným oddělením v Kolíně nebo ve Zruči n/S
ještě něco k tomu? Ano, k tomu ještě patří nezbytný monitoring trhu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
min. SŠ vzdělání
aktivní znalost NJ, AJ
dobrá znalost práce na PC (aktivně MS Office)
dobré komunikativní schopnosti
řidičský průkaz sk B
silná orientace na výsledky
týmová spolupráce

Výhodou bude, pokud budete umět
prezentační a obchodní dovednosti - je to pod záložkou "Výhody", kdyby toto byla Vaše silná stránka, hodně by Vám to pomohlo v práci
znalost oboru TZB

Co vám můžeme nabídnout
podporu celé firmy
určitě Vás zaučíme a pomůžeme v začátcích
týden dovolené navíc
stravenky
finanční ohodnocení dle podávaného pracovního výkonu
podporu profesního růstu
příspěvek na penzijní připojištění
a…záleží na Vás, jak přispějete k tomu, abychom mohli další benefity přidat…..

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha