Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

STÖRI MANTEL, s.r.o.

Inženýři elektrotechnici a energetici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9397670789 | aktuálnost: 4. 8. 2016

ELEKTROKONSTRUKTÉŘI/ELEKTROINŽENÝŘI
Požadujeme: VŠ, SŠ - elektrotechnika, SW elektroinženýrství, příp. SŠ s praxí v oboru min. 3 roky , znalosti tvorby elektrotechnické dokumentace, znalost MS Office, technické myšlení se systematickým
přístupem v praxi, výhodou znalost problematiky PLC automatů , výhodou znalost elektrických pohonů, schopnost samostatného rozhodování i týmové spolupráce, zodpovědnost, spolehlivost, cílevědomost, pečlivost, preciznost, nadšení a zapálení pro práci, chuť podílet se na významných projektech a učit se novým věcem, výhodou znalost NJ nebo AJ, vyhláška 50/1978 Sb. §6, §7, §10 výhodou
Náplň práce: zpracovávání komplexní projektové elektro-dokumentace pro dřevoobráběcí stroje a zařízení, vytváření analytické dokumentace SW a HW aplikací, vývoj, vytypovávání, návrhy nových řešení, ladění a koordinace HW i SW, zajišťování úprav programů na všech typech vyráběných strojů, realizace všech strojů po elektrické stránce, tvorba veškerých elektro a pneu-schémat, tvorba kompletní dokumentace k výrobě strojů, správa IT (reinstalace PC, řešení HW a SW problémů), podpora při realizaci zakázek i při servisu
Nabízené výhody: zajímavou práci u stabilní a perspektivní česko-švýcarské firmy s 20-tiletou tradicí, samostatnou tvůrčí práci, možnost seberealizace, možnost být u vzniku a vývoje nových projektů , motivační platové podmínky (prémie/13. plat/spoření/pojištění, možnost odborného a profesního růstu, cesty do zahraniční, přátelský pracovní kolektiv, příspěvky na stravování, kvalitní sociální zázemí
První kontakt: Životopisy zasílejte na e-mail: m.frnkova@stoerimantel.cz
ověřeno 3.8.16

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha