Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

AmRest s.r.o.

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10801800788 | aktuálnost: 15. 7. 2016

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
- práce na přípravě, kompletaci a prodeji našich produktů

Požadujeme:
- týmového hráče; pozitivní orientaci na zákazníky; podílení se na přípravě našich produktů a mít je rád; pracovat na sobě a zlepšovat se; ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:
- pečlivé zaškolení na již existující pobočce v Olomouci; motivující finanční ohodnocení; možnost navýšení mzdy od druhého měsíce zaměstnání; zvýhodněné stravování - menu za 50 Kč; pravidelný nárůst mzdy dle pracovního výkonu; možnost růstu na managerské pozice ; věrnostní odměny dle délky zaměstnání; týmové mimopracovní aktivity a párty; slevy na produkty všech našich značek (KFC, Burger King a Starbucks); příspěvek na ošatné 5,-Kč/hod

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: darina.orolinova@amrest.eu

Místo výkonu práce: Restaurace KFC, Čechova 929/26, Přerov

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha