Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Charita Český Těšín

Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11149350721 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Nabízíme:
- pracovní úvazek 37,5 hodin/týdně
- ranní směny
- finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Český Těšín
- dovolená 25 dnů
- příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění
- práci v zařízení rodinného typu v příjemném kolektivu
- nástup ihned

Požadujeme:
- základní znalost práce s PC (word, excel, internet)
- kvalifikační předpoklady pro výkon pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006, §116 výhodou
- bezúhonnost
- spolehlivost, zodpovědnost
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- zkušenosti s prací v sociálních službách výhodou

Náplň práce:
- zabezpečování aktivizačních činností pro klienty včetně přípravy plánu aktivit na daný měsíc
- technická příprava a účast při aktivizačních činnostech, motivace klientů účastnit se těchto aktivit
- písemné poskytnutí informací o společenských aktivitách pro webovou prezentaci Charity Český Těšín
- zajišťování nákupů klientům a nákupy pro provoz střediska
- trénování chůze s klienty
- návštěva klientů při hospitalizaci, doprovod klientů k lékaři a dalším institucím

Místo výkonu práce:
- Charitní dům pokojného stáří, Hrabinská 17, 737 01 Český Těšín

Pracovní poměr bude sjednán na dobu určitou, po dobu dlouhodobé nemocenské.

Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte poštou na adresu: Charita Český Těšín, Charitní dům pokojného stáří, Hrabinská 17, 737 01 Český Těšín (obálku označte "výběrové řízení - aktivizační pracovník"), nebo elektronicky na e-mail: chdpshrabinska@ceskytesin.charita.cz
Zaslané přihlášky se nevracejí.

Bližší informace: Ilona Kaszperová tel: 731 133 261, chdpshrabinska@ceskytesin.charita.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 11 000 - 12 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha