Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Project engineer ve strojírenství s AJ/NJ

referenční číslo: 7848 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Pohybujete se v oblasti strojírenství již delší dobu, například v oblasti strojní konstrukce, automatizace či dokonce máte zkušenosti přímo s projektovým řízením a hledáte příležitost, kde se můžete podílet na zakázkách pro velké výrobní podniky v rámci celého světa?

Chcete být oborníkem v rámci mezinárodní firmy, která je v oblasti dodávaných technologií již po několik dekád mezi Top 5 ve svém oboru a máte na to zároveň potřebnou jazykovou výbavu?

Pak Vám nic nebrání udělat zásadní krok ve Vaší kariéře. Stačí k tomu pouze zaslání Vašeho strukturovaného životopisu.

Náplň práce

  • Zastřešení konkrétních částí či celého projektu – velké konstrukční celky s automatizovanými prvky
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky v AJ nebo NJ o konkrétních fázích projektu
  • Podílení se na kalkulacích, analýza požadavků klienta a jejich reflexe ve výrobě
  • Organizování části výroby v rámci projektu (montáž, svařovna, přípraváři, obráběči, mistři aj.)
  • Práce na základě výkresové dokumentace, úzká spolupráce s konstrukcí a dalšími částmi výroby

Požadujeme:

  • VŠ v oblasti strojírenství (či SŠ s relevantní praxí)
  • Praxe ve strojírenské firmě alespoň 2 roky
  • Anglický jazyk či německý jazyk na úrovni B2 (schopný používat na denní bázi)
  • Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci a strojírenských technologiích
  • Organizační schopnosti, time management, multitasking

Nabízíme:

  • Platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech (junioři od 25.000 Kč, senioři až 45.000 Kč)
  • Třináctý plat
  • Možnost příspěvků na dojíždění pro kandidáty ze vzdálenějších lokalit
  • Odborné vzdělávání v rámci firmy, především zlepšování úrovně cizích jazyků
  • Práce s technologiemi, které již po desetiletí zachovávají prestiž firmy na trhu
  • Místo pracoviště je v Olomouckém kraji

Mzda: 25 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha