Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ERGOMED s.r.o.

Ostatní lékaři specialisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11561040740 | aktuálnost: 8. 11. 2016

Místo výkonu práce: náměstí Dr. Tošovského 63, Proseč
Náplň práce: vytváření odborných posudků v oblasti rehabilitační a fyzikální medicíny, rozvoj vlastního ambulantního rehabilitačního zařízení, řízení mezioborového týmu specialistů a vytváření závěrů vyšetření, osobní kontakt s klienty z řad osob se zdravotním postižením a hodnocené pracovního potenciálu klientů a návrh možných zlepšení.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání - lékařský obor dle zákona č. 95/2004 Sb., atestaci v oboru rehabilitační a fyzikální medicína, specializovanou způsobilost doloženou diplomem nebo rozhodnutím o přiznané specializované způsobilosti (opatřené doložkou právní moci), příjemné vystupování, pozitivní přístup k práci a trestní bezúhonnost.
Zaměstnanecké výhody: zázemí silné a stabilní společnosti, perspektivní zaměstnání v příjemném kolektivu, příjemné pracovní prostředí, profesní růst a vzdělávání.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v Po-Pá od 6-14,30hod. nebo e-mailovou adresou, či přímo na provozovně.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 50 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail