Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník/ce humanitního odboru - oddělení sociálních služeb

referenční číslo: 69E08134 | aktuálnost: 12.05.2021

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 2 - Úřad MČ Praha 2

vyhlašuje výběrové řízení na obsazení volné pracovní pozice

Náplň práce

Městská část Praha 2 vyhlašuje výběrové řízení na obsazení  pracovního místa pracovník/ce humanitního odboru, oddělení sociálních služeb. Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou (nejdéle do 11. 5. 2022). Veškeré požadavky pro pozici sociálního pracovníka/ce a k výběrovému řízení, včetně přihlášky, jsou zveřejněny na úřední desce ÚMČ Praha 2 a současně na www.praha2.cz v rubrice volná místa. Nabídky nelze zasílat prostřednictvím elektronické pošty. Přihlášku spolu s výpisem z rejstříku trestů, životopisem a dokladem o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte k výběrovému řízení do 11. 5. 2021.

Požadujeme

Minimálně vyšší odborné vzdělání - sociálně právní činnost. Znalost legislativy v oblasti sociálních služeb a sociální práce a na úseku veřejného opatrovnictví výhodou. Komunikační a organizační schopnosti, samostatné rozhodování, dobrá znalost práce na PC, psychická odolnost, flexibilita. Zkouška odborné způsobilosti výhodou. Praxe v uvedené oblasti vítána.

Nabízíme

Pracovní poměr je na dobu určitou, po dobu mateřské a rodičovské dovolené, nejdéle do 11. 5. 2022. Zařazení v platové třídě 11, zvláštní příplatek a osobní příplatek, zaměstnanecké benefity, stravné, 5 týdnů dovolené, zdravotní volno, příspěvek na dopravu a penzijní pojištění, pravidelná školení..

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: úředník státních / veřejných institucí

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickday