Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

CONTEG, spol. s r.o.

Úředníci ve výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11231090778 | aktuálnost: 18. 11. 2016

Pracovní náplň:
- rozklad zakázek na jednotlivá pracovní centra
- optimální rozložení plánu v čase a prostoru provozu s ohledem na optimální využití kapacit
- v případě zpoždění zakázek komunikuje s oddělením plánování a navrhuje opatření vedoucímu provozu
- správné zaplánování jednotlivých pracovišť dle technologických postupů
- sledování správnosti dovádění jednotlivých operací dle plánu zakázek a ověřuje plnění naplánovaných termínů
- kontrolu správnosti účtování(dle hlášení nedokončených operací a ruční spotřeby materiálu v denících pracovišť nebo výrobků v IS Navi versus plán montáže), v případě neshod požaduje nápravu
- reportuje o naplnění personálního plánu, využití kapacit a denní výkony

Ideální profil:
- ukončené SŠ (technické zaměření výhodou)
- dobrá znalost Word, Excel, Outlook
- čtení v technické dokumentaci
- praxe na pozici plánovače výroby výhodou

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- zaškolení a podporu týmu
- odborné vzdělávání
- zajímavé finanční ohodnocení, bonusy
- možnost stravovat se v naší nové jídelně/stravenky
- nástup možný ihned

Na Váš životopis se těšíme na emailu k.kucharova@conteg.cz či na Vaše zavolání na telefonu +420 725 791 536.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Přeposlat inzerát na e-mail

CONTEG, spol. s r.o., Kristýna Kuchařová, +420 725 791 536