Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník zákaznického a nákupního oddělení

referenční číslo: 69BEFD77 | aktuálnost: 20.02.2017

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, společnost působící v oboru zpracování plastů pro různá odvětví, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Pracovník zákaznického a nákupního oddělení.

Náplň práce:

• Podpora prodeje, péče o stálé klienty, zpracování objednávek, fakturace, zajištění logistiky
• Podpora a spolupráce s ostatními odděleními (prodejním, plánovacím, reklamačním, výrobou a vývojem)
• Nákup – nákup materiálu a dílů (na zakázky i pro výrobu)
• Ostatní administrativní práce

Požadujeme:

• Komunikační znalost anglického /německého jazyka, min. úroveň B2, znalost obou výhodou
• Alespoň 1 rok praxe na podobné pozici výhodou
• Znalost práce na PC
• Pro-zákaznický přístup
• Zvládání více činností (multitasking)
• Bezúhonnost
• Ochotu pracovat v týmu
• Flexibilitu a loajalitu

Nabízíme:

• zaškolení
• zázemí stabilní německé společnosti s mladým kolektivem
• zajímavé platové ohodnocení
• stravenky
• Místo výkonu práce: Krupka

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Místo pracoviště: Krupka

Region: Ústecký kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita