Typ nabídky

Minimální mzda

Referent/ka zákaznického servisu, i bez praxe, 25-45 000 Kč

referenční číslo: 6990CF53 | aktuálnost: 23.05.2018

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Rádi byste našli práci, kde Vám dají prostor pro Vaši osobní realizaci a karierní růst?

Hledáte práci, kde se budete profesně posouvat dál, a kde nezůstanete rok na jedné pozici?

Právě Vás pro našeho klienta hledáme. Náš klient nabízí dlouhodobou spolupráci, profesní růst a dobré finanční ohodnocení.

Nabízíme:
- zajímavou a různorodou práci na HPP
- vysoké finanční ohodnocení (FIX + bonusy) po krátkém zapracování
- práci v příjemném a pohodovém pracovním týmu
- pobočku mezinárodní stabilní společnosti v Praze
- velmi moderní a atraktivní pracovní prostředí
- občerstvení na pracovišti
- možnost výrazného osobního a profesního rozvoje - pozici s karierním růstem
- nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem

Požadujeme:
- řádně ukončené SŠ/SOU/VOŠ vzdělání
- samostatnost, spolehlivost
- uživatelskou znalost práce na PC - velmi lehká administrativní činnost
- dochvilnost a aktivní přístup k práci
- cizí jazyk výhodou - ne podmínkou
- trestní bezúhonnost
- chuť stát se profesionálem v oboru - jde o junior pozici s budoucím karierním růstem

Náplň práce:
- budování a další rozvíjení velmi dobrých vztahů se zákazníky firmy
- osobní jednání s klienty v sídle firmy (telefonické, emailové, osobní)
- support klientských požadavků, registrace zákazníků
- spolupráce se zkušenými kolegy v teamu
- aktivní růst v rámci společnosti - účast na školení, zkouškách, zahraničních stážích
- evidence dokumentů v CRM systému

Pokud jsme Vás zaujali, budeme rádi za Vaši reakci na tuto nabídku práce.

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Mzda: 25 000 - 45 000 Kč

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Administrativa, Ekonomika, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy