Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

INDUS, spol. s r.o.

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11023850763 | aktuálnost: 30. 11. 2016

místo výkonu práce: Nemocnice Bulovka, Budínova 67/2, Libeň
Kontaktní osoba: Fuksová Pravomila, tel.: 602935880, e-mail: pravomila.fuksova@indus-czech.cz
Na ostrahu nemocničního areálu přijmeme Bezpečnostní pracovníky/Hlídače. Jedná se o práci ve směnném provoze denní/noční 12ti hodinové směny.

Pokud Vás nabídka zaujme, zastavte se za námi jakýkoliv všední den mezi 9:00 - 11:00 na adresu Průmyslová 566/5, Praha 10 - Malešice.

Náplň práce:

  • ostraha nemocničního areálu
  • pochůzky a čipování
  • ostraha jednotlivých pavilonů

Požadujeme:

  • čistý TR
  • samostatnost a spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav
  • ochotu pracovat ve směnném provoze
  • post je vhodný pro invalidní důchodce

Nabízíme:

  • rozmanitou a akční práci
  • dlouhodobé uplatnění na HPP i DPP
  • dobré finanční ohodnocení
  • veškeré zázemí stabilní společnosti

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 14 000 - 19 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Bezpečnost, ostraha

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

INDUS, spol. s r.o., Pravomila Fuksová, pravomila.fuksova@indus-czech.cz, +420 602 935 880