Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr pro řízení strojních projektů

referenční číslo: 12079 | aktuálnost: 9. 11. 2016

Máte technické vzdělání? Jste organizační a konunikativní typ a umíte anglicky? Potom je pro Vás tato pozice ideální.

Mezinárodní výrobní společnost, dodávající produkty do automobilového průmyslu, hledá do svých řad kolegu na pozici:

INŽENÝR pro ŘÍZENÍ STROJNÍCH PROJEKTŮ

Náplň práce

  • zodpovědnost za plánování a realizaci výrobních projektů
  • kalkulace nákladů
  • podílení se na optimalizaci postupů a zásob pro zadaný projekt
  • tvorba layoutů
  • spolupráce s údržbou, výrobou, mateřskou pobočkou
  • kontaktní osoba pro interní a externí subjekty projektu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání – technické
  • zkušenosti ze strojírenské, nebo automotive výroby
  • znalost CAD prostředí
  • komunikativní znalost angličtiny
  • znalost MS Office
  • řp. sk. B

Nabízíme:

  • zázemí silné stabilní zahraniční společnosti
  • systém firemních benefitů
  • vzdělávání
  • profesní růst
  • místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha