Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Strategic purchasing manager

referenční číslo: 10805 | aktuálnost: 9. 8. 2016

Pohybujete se ve strategickém nákupu ideálně ve výrobním odvětví (komodity elektro, spojovací materiál) a rádi byste své zkušenosti dále využili v moderní strojírenské společnosti s dlouholetou tradicí na českém i zahraničním trhu?

Pak hledáme právě Vás

Úspěšná a rostoucí strojírenská společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

STRATEGIC PURCHASING MANAGER (50-60.000,- CZK)

Náplň práce

  • strategické plánování nákupu
  • výběrová řízení na dodavatelské firmy dle aktuálních projektů
  • vyjednávání smluvních podmínek
  • zodpovědnost za nastavení cen vedoucích ke snižování nákladů
  • nastavování procesů dodávek dílů od dodavatelských partnerů
  • komunikace s dalšími odděleními v rámci společnosti (výroba, logistika atd.)
  • sledování aktuálních trendů na trhu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • několikaletou praxi ve strategickém nákupu ve výrobní, strojírenské nebo automotive společnosti
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (slovem i písmem) – komunikace se zahraničními dodavateli
  • dobrá znalost MS Office
  • vynikající vyjednávací a komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • zajímavé uplatnění na strategické pozici s možností dalšího rozvoje
  • jazykové vzdělávání
  • dovolenou navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravování
  • zaměstnanecké bonusy
  • pracoviště: Praha západ

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha