Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Aircraft Industries, a.s.

Řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11131380792 | aktuálnost: 20. 7. 2016

Odpovědnost za organizaci, řízení a kontrolu úseku kvality výrobků. Odpovědnost za řízení metrologie, plánování kalibrací a vlastního výkonu metrologie, za vstupní kontrolu a zkoušky dodávaných výrobků, za provádění výrobní a vstupní kontroly. Řízení nápravných opatření, komunikace s ÚCL ve vazbě na výrobu a dokončování letadel, koordinace a řízení personálu kontroly ve fázi výroby a dokončování letadel. VŠ strojírenského nebo elektro. směru. praxe min. 5 let, zejména v oblasti kontroly kvality, výroby nebo údržby letadel nebo letadlových celků. Znalost základních systémů řízení jakosti. Znalost letecké legislativy, zejména v oblasti výroby a údržby letadel výhodou. Držitel AML Part 66 výhodou. Aktivní znalost AJ, znalost RJ výhodou, manažerské dovednosti, výborné komunikační a prezentační schopnosti, výborné organizační schopnosti a zkušenosti s vedením a motivací lidí, velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office), vysoká míra odpovědnosti, loajálnost a časová flexibilita, ŘP sk. B, aktivní řidič. Školení, možnost výuky AJ/RJ. Příspěvek na ubytování a stravování. Zájemci zaslat životopis na e-mail.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 65 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail