Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Tiferent creative, s.r.o.

Stavební architekti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11230830721 | aktuálnost: 9. 8. 2016

ARCHITEKT / PROJEKTANT

Jste spolehlivý a pečlivý? Baví Vás architektura? Do firmy v Brně Řečkovicích hledáme architekta / projektanta.

POŽADUJEME:
VŠ vzdělání v oboru
zkušenosti s projekční činností, kresličskými pracemi, tvorbou vizualizací, inženýrské práce, kompletace
kreativní návrhy řešení dle zadání
moderní a lehký styl
samostatnost
100% spolehlivost
pečlivost

NÁPLŇ PRÁCE:
tvorba planů pro další rozvoj budov firmy
vizualizace
kresličské práce
zajišťování subdodavatelů
autorský dozor
…další dle potřeby

NABÍZÍME:
stále pracovní místo v kancelářích v Brně
flexibilní pracovní dobu dle domluvy
motivační finanční ohodnocení dle výsledků práce
DPP/HPP

Zájemci, pošlete prosím CV, portfolio a motivační dopis na email vd@kreativniagentura.eu a do předmětu uveďte „Architekt“.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 150 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha