Typ nabídky

Minimální mzda

Zdravotně sociální pracovník/pracovnice

referenční číslo: 68E5FF00 | aktuálnost: 20.02.2017

Fakultní nemocnice v Motole

Fakultní nemocnice v Motole, v Úvalu 84, 150 06 Praha 5 přijme zdravotně-sociální pracovnici/pracovníka pro sociální práci.

Náplň práce

Sociální práce na pracovišti pro dospělé pacienty (Centrum následné péče - LDN). Jednosměnný provoz, plný úvazek.

Požadujeme

Minimální požadované vzdělání:
VOŠ, VŠ – obor sociální práce. Zdravotní vzdělání či akreditovaný kvalifikační kurz zdravotně-sociální pracovník výhodou.

Nabízíme

Fakultní nemocnice v Motole, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5 přijme zdravotně-sociální pracovnici/pracovníka. Životopis s motivačním dopisem zasílejte na adresu: Jana.Vargova@fnmotol.cz .
Kontakt: Bc. Jana Vargová, vedoucí sociálního oddělení, tel.: 224431170, 724550573.
Možnost dalšího odborného růstu, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity.

Místo pracoviště: Praha 5 - Motol

Region: Praha

Obor: Služby, osobní služby, au-pair, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: sociální pracovník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Vhodné pro: Absolventy