Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta, supermarket v Brně, hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky na doplňování zboží (potraviny i nepotraviny).

Doplňování zboží, vlastní volba směn - až 95 Kč/hod.

referenční číslo: 4649 | aktuálnost: 14. 10. 2016

Pro našeho významného klienta, supermarket v Brně, hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky na doplňování zboží. Je možné se domluvit na krátkodobé brigádě, ale upřednostníme uchazeče s pravidelnou dlouhodobou docházkou. Směny lze plánovat dle Vašich časových možností, na výběr máme několik poboček nejen v centru Brna, ale i v jeho okrajových částech. Tato brigáda je vhodná pro studenty či osoby registrované na ÚP, ale také pro osoby na mateřské dovolené nebo jako přivýdělek ke stálému zaměstnání.

Pokud Vás tato brigáda zaujala, reagujte nám prosím prostřednictvím odpovědního tlačítka a uveďte své časové možnosti docházení na směny.

Požadujeme:

- spolehlivost a pracovitost
- potravinářský průkaz
- čistý trestný rejstřík
- spolehlivost a pracovitost

Nabízíme:

- mzdové ohodnocení až 95 Kč/hod
- možnost plánování/volby směn
- pravidelná dlouhodobá spolupráce
- přátelský kolektiv

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail