Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

FOXCONN CZ s.r.o.

Inženýři technologové, normovači v ostatních oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11114580780 | aktuálnost: 15. 7. 2016

Titul:
Sollution engineer Logistic systems, Optical systems or Mechatronic Systems
Náplň práce:
- Návrh konceptu řešení strojů/nástrojů (základní CAD, definice použité technologie, definice interních/externích zdrojů)
- RFQ řešení (cenová nabídka), tvorba rozpočtu konstrukčního týmu a supervize provedení projektů včetně cash flow
- Analyzovat potřeby zákazníků a spolu s týmem procesních inženýrů navrhovat řešení s nejlepší ziskovostí
- Zodpovědný za doručení řešení a předání koncovému zákazníkovi
- Stát se expertem v definované oblasti za účelem doručení prvotřídních, inovativních a progresivních řešení
Dovednosti:
- 2D/3D design (CAD, SolidWorks)
- Zkušenost s projektovým managementem (PRINCE...), MS project
- Pozadí v Lean podnikání
- Pokročilá angličtina – mluví plynně
- Detailní znalost technologií ze souvisejících oblastí, dobrý networking s dodavateli řešení
- CE a ISO standardy pro dokumentaci
- FMEA, APQP, návrh produktu
Pracovní zkušenost:
5 let v konstrukci, designu nebo PM, zkušenost s managementem/koordinací výhodou

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha