Typ nabídky

Minimální mzda

Asistent auditora

referenční číslo: 68ABF535 | aktuálnost: 02.05.2017

FSG Finaudit, s.r.o.

Auditorská společnost FSG Finaudit, s.r.o., poskytující auditorské a poradenské služby, hledá do svého týmu asistenta auditora s místem výkonu práce Brno, Praha nebo Olomouc.

Náplň práce

Náplň práce

• ověřování účetních závěrek klientů – kontrola účetních dokladů, testování jednotlivých položek účetních výkazů a další auditorské postupy prováděné u klienta • vedení auditorského spisu a další auditorské dokumentace včetně zpracování údajů do auditorských zpráv • provádění přezkoumávání hospodaření územně samosprávných celků podle auditorských standardů pro prověrky hospodaření ÚSC • provádění veřejnosprávních kontrol • účast na fyzických inventurách klientů • komunikace s klienty • účetní, případně daňové poradenství

Požadujeme

• ukončené vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
• praxe min. 1-2 roky v účetnictví nebo auditu, znalost účetnictví ÚSC a příspěvkových organizací velkou výhodou
• zájem o oblast auditu, ochota učit se novým věcem
• vyšší uživatelská znalost MS Office
• analytické myšlení, samostatnost, flexibilita, pečlivost
• velmi dobré písemné i ústní komunikační schopnosti
• příjemné nekonfliktní a profesionální vystupování
• aktivní přístup k práci a schopnost pracovat v týmu
• ochota cestovat, řidičský průkaz B – aktivní řidič

Nabízíme

• zajímavou a vysoce odbornou práci v příjemném kolektivu
• možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
• odpovídající platové ohodnocení
• možnost a podpora dalšího vzdělávání
• zaměstnanecké benefity – stravenky, příspěvek na dovolenou, zvýhodněné sportovní aktivity, firemní akce
• kancelář v centru Brna, Olomouce nebo v centru Prahy

Místo pracoviště: Brno, Olomouc nebo Praha

Region: Praha, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Profese: odborný asistent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální