Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník obchodního oddělení - junior

referenční číslo: 6896F61E | aktuálnost: 09.12.2016

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta hledáme pro dlouhodobou spolupráci příjemné a komunikativní spolupracovníky, které baví komunikace s lidmi a motivuje je profesní růst a dobré finanční ohodnocení.

Kandidáti absolvují velmi podrobné měsíční zaškolení, získávají profesionální vedení, a možnost profesního rozvoje - tato pozice je vhodné i pro absolventy bez praxe.

Požadujeme
- ukončené středoškolské vzdělání
- uživatelská znalost PC
- ochota učit se novým věcem a cílevědomost, motivace penězi
- čistý trestní rejstřík
- komunikativní schopnosti

Nabízíme:
- práci PO-PÁ
- nástup dle dohody, popřípadě ihned
- zázemí zkušených odborníků - přátelský kolektiv mladých lidí
- zajímavé finanční ohodnocení - FIX + provize, možnost velmi nadstandardních příjmů
- školení hrazené firmou - vhodné i pro uchazeče bez předchozí praxe
- práci v sídle společnosti na Praze 4 - Pankráci nebo Brno
- pozice s karierním růstem

Náplň práce:
- zpracování interních databází formou odchozích hovorů
- osobní jednání s pozvanými klienty
- kontakt s klienty převážně po telefonu, emailu a v sídle firmy
- poskytování informací a supportu pro klienty
- evidence dokumentů

Vaše strukturované životopisy zasílejte, prosím, pomocí odpovědního formuláře. Nezapomeňte uvést nejbližší termín nástupu, pobočku a telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil). Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete v krátkém čase kontaktováni pro sjednání osobní schůzky. Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.
Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy