Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Noční inventura v prodejně s oděvy

(referenční číslo: 8-13-215861/JD)

Nabídka jednorázové brigády - výpomoc při inventuře na prodejně s oblečením.

Lokalita Teplice

Termín brigády 4.10.2016

Čas brigády: cca 20:30 - 3:00

Plat: 80 Kč/hod

Požadujeme:

  • spolehlivost a zodpovědnost
  • věk min. 18 let (noční práce)
  • pracovitost

Nabízíme:

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 80 Kč / měsíc
Region: Ústecký kraj
Obor: Obchod, prodej, nákup
Typ nabídky: Částečný úvazek