Typ nabídky

Minimální mzda

Řidič/ka taxi

referenční číslo: 68593DD6 | aktuálnost: 02.05.2017

VPD International s.r.o.

Dopravní firma VPD International s.r.o v Praze přijme nové zaměstnance. Stabilní společnost hledá slušné a spolehlivé uchazeče na pozici řidič taxi.

Náplň práce

Nabídka práce – Řidič TAXI
Žádné odvody a náklady - Peníze ihned po směně
Předmět spolupráce:
Směnný provoz na našich vozech (12 hod. směny – den a noc)
Žádné odvody a vícenáklady – veškeré náklady hradíme my (PHM, servis, dispečink)
Bezproblémové vyřízení zakázek Přeprava klientů zprostředkovaných naší společností
Možnost volby směn
Výkon činnosti našimi vozy
24 hodinový dispečink

Požadujeme

Věk min.21 let
Praxe v oboru není podmínkou
Řidičský průkaz sk. B podmínkou
Znalost cizího jazyku výhodou
Trestní bezúhonnost a loajalita
Aktivní, vřelý a flexibilní přístup k vykonávané činnosti, odolnost vůči stresu a ochota učit se nové věci
Komunikativní, otevřená a charismatická osobnost
Výhodou je průkaz řidiče taxi a zkoušky taxi Hl. M. Prahy kdo nemá rádi pomůžeme se zařízením
Dopravní služby provozujete na základě platné koncesní listiny (živnostenského oprávnění k poskytování dopravních služeb)

Nabízíme

Peníze ihned po směně, procentuálně z tržby
Zázemí a podporu obchodního partnera ve smyslu vyškolení a asistence a podpory při zajištění prostředků pro výkon činnosti
Možnost nadstandardních výdělků, které se odvíjí od výkonu činnosti
Spolupráci je možné zahájit ihned

Mzda: 25 000 - 50 000 Kč

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika

Profese: taxikář/osobní řidič

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní