Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

STARCAM s.r.o.

Ostatní důlní a hutní technici a pracovníci v příbuzných oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11439380721 | aktuálnost: 13. 10. 2016

Náplň práce:

• Plánování a evidence údržby strojů a zařízení, sledování termínů a jejich včasné plnění
• Sledování zásob ND a jejich plánování a zajišťování systému SAP
• Zajišťování a evidence platnosti revizí strojů a zařízení
• Spolupráce s finančním oddělením
• Vystavování požadavků – objednávek v systému Sap
• Přímá podpora strojního inženýra při odstraňování poruch
• Vedení archivu oddělení údržby
• Komunikace s externími dodavateli (i zahraničními)
• Vyhodnocování a vedení statistik sledovaných parametrů údržby

Požadavky:

• ÚSO strojní
• Znalost AJ, NJ – výhodou
• Znalost a orientace v programu údržby Profylax, nebo podobném systému
• Znalost a orientace v systému SAP
• znalost MS Office
• Velmi dobrá orientace v technické a výkresové dokumentaci
• Znalost pneumatiky a hydrauliky
• Komunikativnost, kreativita, operativní rozhodování
Hlásit se:Vlasáková Jindřiška, tel.: 605630502, 737233799, e-mail: jindriska.vlasakova@nemak.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha