Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Mikroelektronika spol. s r.o.

Programátoři počítačových aplikací specialisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10213310712 | aktuálnost: 20. 8. 2016

NÁSTUP MOŽNÝ DLE DOHODY
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Dráby č.p. 849, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
NÁPLŇ PRÁCE:
Budete součástí celého životního cyklu vývoje: od zpracování analýz, návrhu architektury aplikace, databáze, přes vlastní programování až po zpracování technické dokumentace a testování. Budete se podílet na vývoji a údržbě WinForms i Web aplikací ASP. NET tak i pomocných utilit (WinService).
POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Dobrá znalost a nejméně 3 roky praxe programování v.NET/C# a SQL (MS SQL nebo jiné)
- Dobrá znalost OOP a UML
- Dobrá znalost SQL na úrovni vytvářeni struktury DB, psaní SQL dotazu, uložených procedur a jejich konzumace v aplikaci
- Základní znalost ASP.NET, JavaScript, HTML, CSS
- Anglický jazyk alespoň na úrovni pochopení technické dokumentace
VÝHODOU:
- Znalost Enterprise Architect
- Velkou výhodou je znalost ASP.NET MVC a HTML, CSS, JavaScript
- Velkou výhodou je znalost PostgreSQL
NABÍZÍME:
- Práce na HPP nebo ŽL, po zapracování možnost práce z pardubické kanceláře
- Práci na zajímavých projektech
- Práce v mladém a perspektivním kolektivu
- Zajímavou práci ve stabilní české prosperující společnosti
- Výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity (dle pracovní pozice)
- Možnost dalšího vzdělávání v jazykových kursech, v programu firemního vzdělávání
- Možnost dalšího profesního růstu
- Pružnou pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění (ve výši 3 % z hrubé mzdy)
- Bonusy ke mzdě a v případě zisku roční odměny
PRVNÍ KONTAKT PROSÍME E-MAILEM NA ADRESU: k.lipenska@mikroelektronika.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 28 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha