Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MICONEX s.r.o.

Nákupčí

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11324440765 | aktuálnost: 27. 8. 2016

Náplň práce: zpracování objednávek, zadávání přijetí objednávek od dodavatelů - katalogové díly, výrobní materiál, technologické celky, přeprava, příprava dokumentů pro celního deklaranta, urgence termínů, storna objednávek, zpracování a správa dat v informačním systému, správa svěřené databáze dodavatele, tlak na dodavatele, zajištění včasné dodávky odpovědnost za logistické reklamace na dodavatele vyhodnocování dat ze systému aktivní hledání úspor a slevy při nákupu, schopnost vyjednávat snížení cen, spolupráce s oddělením konstrukce, technologie, přípravy výroby aj.
Požadavky: SŠ, VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru, zkušenosti s obchodním vyjednáváním, znalost dodací a platebních podmínek (INCOTERMS 2010) výhodou, aktivní znalost AJ - podmínkou min. úroveň B2, NJ výhodou, aktivní znalost práce na PC - MS Office (dobrá znalost MS Excel nutností), znalost IS Helios Orange výhodou, řidičský průkaz skupiny B podmínkou, schopnost vyhodnotit situaci, umět se rychle rozhodovat, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, systematičnost příjemné vystupování, výborné komunikační a organizační schopnosti, flexibilita
Nabízíme: HPP, činorodou práci
možnost vlastní iniciativy, zajímavé mzdové ohodnocení, systém benefitů, firemní jazykové kurzy.
NÁSTUP IHNED.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail