Typ nabídky

Minimální mzda

Junior nákupčí s NJ a AJ

referenční číslo: 67FA4F58 | aktuálnost: 07.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- zpracovávání nákupních požadavků ze zahraničí
- poptávání materiálu u dodavatelů
- správa nabídek
- řešení platebních podmínek a podmínek dodání faktur
- písemná a telefonická komunikace se zákazníkem - v německém, příp. v anglickém jazyce

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání a praxe v nákupu/ nebo příp. VŠ vzdělání ekonomického směru
- velmi dobrá znalost německého jazyka a komunikativní znalost anglického
- MS Office - zejména Excel
- zkušenost se SAP výhodou
- komunikační dovednosti a schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

- zázemí mezinárodní společnosti
- možnost profesního i osobního růstu
- systém zaškolení, dalšího vzdělávání
- variabilní pracovní doba/ možnost home-office

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte reagovat! Těšíme se na spolupráci s Vámi. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dní, zřejmě jsme dali přednost jinému kandidátovi.
Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy